Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5559

Šička/švadlena

Volné pracovní místo: BlanskoMísto práce:Blansko
Volné pracovní místo: Šička/švadlena - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Šička/švadlena - BlanskoPlat:paušálně za hotový kus
Kontaktní email na pozici: Šička/švadlenaEmail:avitex@avitex.cz
Kontaktní telefon na pozici: Šička/švadlenaTelefon:603180031

Popis pracovní pozice:
Baví vás šití a chcete pracovat z domova? Nabízíme práci v rámci dlouhodobé spolupráce pro šikovnou švadlenu
/ šičku s vlastním průmyslovým strojem. Jedná se o šití jednoduchých potahů na podložky. Práce z domova,
možné kdekoliv v oblasti Velkého Meziříčí, Velké Bíteše, Tišnova a Blanska. Firma dodá materiál. Plat dle
odvedené práce. Vyplacení odměny ihned po předání hotových potahů. Vhodné i pro OZP, studentky, důchodce a
maminky na mateřské dovolené. Zájemci mohou být z Velkého Meziříčí, Velké Bíteše, Jihlavy, Tišnova nebo
Blanska, Žďáru nad Sázavou.

Požadujeme:
Praxi v oboru, zájem o dlouhodobou spolupráci, zodpovědnost a vůli šít. Zájemci mohou být z Velkého
Meziříčí, Velké Bíteše, Jihlavy a Tišnova, Žďáru nad Sázavou.

Nabízíme:
Dlouhodobou práci, odměna dle předaného počtu kusů, jasně definované podmínky, jednou týdně předání
materiálu ve Velkém Meziříčí a předánní hotových výrobků tamtéž. Zájemci z Velkého Meziříčí,
Tišnova, Velké Bíteše,Zdáru nad Sázavou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Eva Števanková | Blansko , Velké Meziříčí
Telefon: 603180031
Email: avitex@avitex.cz