Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5519

Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytováním

Inzerát č: P5519 | Vloženo: 30.08.2019 | Poslední aktualizace: 19.09.2019 09:28:26
Volné pracovní místo: Zlínsky krajMísto práce:Zlínsky kraj
Volné pracovní místo: Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytováním - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytováním - Zlínsky krajPlat:100,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytovánímEmail:thurnerova@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytovánímTelefon:720 022 037
Další údaje o pozici: Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytovánímDalší údaje:0421 903 393 189

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: - odmašťování výrobků před lakováním, fyzicky nenáročná práce, 12hodinové směny +
možnosti přesčasů.

Požadujeme:
Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - manuální zručnost - spolehlivost - praxe na obdobné pozici není
podmínkou,
rádi zaučíme.

Nabízíme:
Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní společnosti - práce je vhodná pro muže - ubytování zdarma - dotované
stravování - příspěvek na dopravu - nástupní plat od 100,-Kč/hod. - nástup možný ihned - možnost
čerpání záloh (dle plnění docházky).

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz