Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5385

Řidič vysokozdvižného vozíku Lipsko

Timepart Personalservice GmbH- nabídka práce Řidič vysokozdvižného vozíku LipskoFirma:Timepart Personalservice GmbH
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Lipsko, Halle, Chemnitz, Zahraničí
Volné pracovní místo: Řidič vysokozdvižného vozíku Lipsko - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič vysokozdvižného vozíku Lipsko - ZahraničíPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič vysokozdvižného vozíku LipskoEmail:info@timepart.eu
Kontaktní telefon na pozici: Řidič vysokozdvižného vozíku LipskoTelefon:+420723323585

Popis pracovní pozice:
Hledáme řidiče vysokozdvižných vozíků do Lipska.

Náplň práce:
- nakládání a vykládání kamionů, obsluha VZV, manuální práce ve skladu
- vstupní a výstupní kontrola zboží, vychystávání a balení zboží

Požadujeme:
- ŘP na vysokozviždný vozík
- ovládání VZV s předním nebo bočním nakládáním
- ochota provádět další skladové činnosti (vychystávání)
- zkušenosti s ručním skenerem
- 2 nebo 3-směnný systém
- komunikativní znalost německého jazyka, rozumět a vědět, jak odpovědět v jednoduchých větách v němčině
(zaučení německými kolegy)
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- odměny na Vánoce a v létě
- stabilní pracovní místo
- podporu personální agenturou v češtině

Začátek práce: ihned nebo dle dohody

Plat: podle kvalifikace, od 10,00 EUR /hod. brutto + příplatky + ubytování zdarma

Ověřený uživatel Timepart Personalservice | Zahraničí , Leipzig
Telefon: +420723323585
Email: info@timepart.eu