Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5353

Výrobní asistent - Dressden

Starke Jobs Bautzen- nabídka práce Výrobní asistent - DressdenFirma:Starke Jobs Bautzen
Volné pracovní místo: Ústecký krajMísto práce:Bautzen, Ústecký kraj
Volné pracovní místo: Výrobní asistent - Dressden - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Výrobní asistent - Dressden - Ústecký krajPlat:od 9,60,- Euro/hodina
Kontaktní email na pozici: Výrobní asistent - DressdenEmail:bautzen@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Výrobní asistent - DressdenTelefon:00420734276906
Další údaje o pozici: Výrobní asistent - DressdenDalší údaje:Aktivně

Popis pracovní pozice:
Získejte novou práci jako výrobní asistent pro zajímavého zaměstnavatele v Drážďanech. Jde o úspěšnou a
moderní společnost působící v oblasti strojírenství nejen na Německém trhu. Plastové komponenty vyvinuté a
vyrobené ve firmě se používají po celém světě v leteckém a energo průmyslu.
Jako výrobní pracovník se budete přímo podílet na výrobě komponentů a kompletaci sestav.

Co bude na pozici asistenta výroby náplní Vaší práce:
• Montáž komponentů a sestav z kompozitových a silikonových materiálů
• Začišťování, broušení a lepení plastových dílů

Požadujeme:
Předpoklady pro získání práce v Drážďanech:
• Výhodou jsou zkušenosti se zpracováním plastů
• Dobré technické vnímání
• Schopnost samostatné práce a osobní iniciativa
• Dobrá znalost němčiny (od B1)

Nabízíme:
Toto Vám bude jako výrobnímu asistentovi nabídnuto:
• Dlouhodobé zaměstnání
• Jen ranní směna od pondělí do pátku
• Zaměstnání na plný úvazek, ale v případě zájmu i na částečný
• Mzda od 9,60 Euro / h možné, navíc jednotlivé dodatky jako například Fahrgeld
• Školení a podpora motivovaného a kolektivního týmu

Inzerent:
Ověřený uživatel Evzen Starke | Zahraničí , Bautzen
Telefon: 734276906
Email: bautzen@starke-jobs.com