Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5184

páječ mikrosoučástek Praha Stodůlky

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce páječ mikrosoučástek Praha StodůlkyFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: Praha 5Místo práce:Praha 5 Stodůlky, Praha 5
Volné pracovní místo: páječ mikrosoučástek Praha Stodůlky - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: páječ mikrosoučástek Praha Stodůlky - Praha 5Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: páječ mikrosoučástek Praha StodůlkyEmail:kancelar@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: páječ mikrosoučástek Praha StodůlkyTelefon:+420 775 522 219

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníky do výroby drobných součástek na dlouhodobou spolupráci v Praze Stodůlky. Možnost
zaškolení.

Náplň práce:
praxe s mikropájením
práce s drobnými komponenty - elektrody
sítotisk
kontrola výrobku k expedici, kvalitář/ka
balení - kompletace

Požadujeme:
dlouhodobou spolupráci
směny: 6:30 - 14:45 / 14:45 - 22:00
mzda: 155 - 180 Kč
možnost záloh

Nabízíme:

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu