Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5183

operátor výroby Praha

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce operátor výroby PrahaFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: Praha 5Místo práce:Praha 5 Stodůlky, Praha 5
Volné pracovní místo: operátor výroby Praha - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: operátor výroby Praha - Praha 5Plat:155-180
Kontaktní email na pozici: operátor výroby PrahaEmail:kancelar@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: operátor výroby PrahaTelefon:+420 775 522 219
Další údaje o pozici: operátor výroby PrahaDalší údaje:Svobodová Viktorie

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníky do výroby drobných součástek na dlouhodobou spolupráci v Praze Stodůlky.
Možnost zaškolení.
Práce je vhodná pro absolventy učebních oborů elektro,
polygrafie.

Náplň práce:
práce s drobnými komponenty - elektrody
sítotisk
mikropájení
kontrola výrobku k expedici, kvalitář/ka
balení - kompletace
zkušenost s jakoukoliv činností uvedenou výše výhodou

Požadujeme:
manuální zručnost
dobrý zrak
preciznost
výpis z TR

Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci
směny: 6:30 - 14:45 / 14:45 - 22:00
mzda: 155 - 180 Kč
možnost záloh

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu