Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5123

Operátor výroby / skladník s VZV

Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Český Těšín, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Operátor výroby / skladník s VZV - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby / skladník s VZV - Moravskoslezský krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby / skladník s VZVEmail:obchodni.symantecgroup@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme zručné a spolehlivé pracovníky na pozice: operátor výroby a skladník/-ce s VZV (praxe na VZV
podmínkou). 2-3 směnný provoz, místo výkonu práce: Český Těšín, mzda:dohodou. Životopisy zasílejte na:
obchodni.symantecgroup@seznam.cz

Požadujeme:
Praxi na VZV podmínkou
Chuť do práce
Samostatnost
Pracovitost

Nabízíme:
Možnost práce na HPP i bridádně.

Inzerent:
Ověřený uživatel Šárka | Moravskoslezský kraj , Třinec
Telefon: +420 733 180 514
Email: obchodni.symantecgroup@seznam.cz