Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5083

Pracovník do výroby plastových a hliníkových oken a dveří

STAVOPROJEKTA stavební firma, a. s.- nabídka práce Pracovník do výroby plastových a hliníkových oken a dveříFirma:STAVOPROJEKTA stavební firma, a. s.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Modřická 72, 664 48 Moravany, Brno - město
Volné pracovní místo: Pracovník do výroby plastových a hliníkových oken a dveří - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník do výroby plastových a hliníkových oken a dveří - Brno - městoPlat:120-150,-Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Pracovník do výroby plastových a hliníkových oken a dveříEmail:pernicova@stavoprojekta.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník do výroby plastových a hliníkových oken a dveříTelefon:538711747

Popis pracovní pozice:
Jednosměnný provoz PO-PÁ (06:00-14.30 hod.), práce spojená s výrobou plastových oken a dveří, zpracování
profilů, obsluha strojů, kování rámu a křídel plastových oken,montáž sloupků.

Požadujeme:
Samostatnost, logické myšlení, manuální zručnost a obratnost

Nabízíme:
Dobré finanční ohodnocení, prémie, roční prémie, příspěvek na stravování, nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Anna Pernicová | Brno - město , Brno
Telefon: 538711747
Email: pernicova@stavoprojekta.cz