Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5033

Zpracování biologického materiálu a transport

Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Zpracování biologického materiálu a transport - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Zpracování biologického materiálu a transport - Kraj VysočinaPlat:150,-
Kontaktní email na pozici: Zpracování biologického materiálu a transportEmail:sarka.sekorova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Zpracování biologického materiálu a transportTelefon:736 503 409

Popis pracovní pozice:
Jste časově flexibilní?

Vlastníte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič?

Máte příjemné a profesionální vystupování?

V tom případě sháníme možná právě Vás, protože:

Hledáme kolegu či kolegyni pro nevšední manuální práci v oblasti zpracování biologického materiálu (včetně
jeho transportu služebním vozidlem), který ocení stabilní pracovní pozici s nadstandardním platovým
ohodnocením.

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. B
Časovou flexibilitu
Po zaškolení schopnost samostatné práce
Pozitivní přístup k životu

Nabízíme:
Příjemné platové ohodnocení 150 Kč/hodinu
Služební vozidlo i k soukromému užívání
Služební telefon a tablet
Odborné zaškolení
Dohodu o provedení práce, po zaškolení možnost práce na částečný nebo celý úvazek

Inzerent:
Ověřený uživatel |