Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5028

Junior Sládek Žatec

Pioneer Beer- nabídka práce Junior Sládek ŽatecFirma:Pioneer Beer
Volné pracovní místo: LounyMísto práce:Žatec, Louny
Volné pracovní místo: Junior Sládek Žatec - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Junior Sládek Žatec - LounyPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Junior Sládek ŽatecEmail:miriama@pioneerbeer.cz
Kontaktní telefon na pozici: Junior Sládek ŽatecTelefon:777176538

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:​ stáčení, sanitace, pomoc při vaření, rozvoz piva, po zaučení zastupování sládka

Požadujeme:
Požadujeme: spolehlivost, pracovitost se zájmem o obor a ochotou se rozvíjet, nutná základní znalost procesů,
praxe vítána

Nástup: květen 2019

Nabízíme:
Nabízíme: příjemný kolektiv, dobré platové ohodnocení

Inzerent:
Ověřený uživatel Miriama | Louny , Žatec
Telefon: 777176538
Email: miriama@pioneerbeer.cz