Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4900

Operátor výstupní kontroly a montáže

Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec
Volné pracovní místo: Operátor výstupní kontroly a montáže - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výstupní kontroly a montáže - LiberecPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Operátor výstupní kontroly a montážeEmail:adamikova@ascari.cz

Popis pracovní pozice:
Do výrobního podniku v Hrádku nad Nisou, který se zabývá výrobou rozvodových systému pro automobilový
průmysl, přijmeme šikovné pracovníky na jednoduchou práci na pozici Operátor výstupní kontroly a montáže.

Pár slov o práci:

Práce je vhodná pro muže, ženy i absolventy bez praxe.
Čeká vás příjemné a čisté prostředí výrobního závodu.
Pracovní 8 hodinové směny, volné víkendy.
Náplní práce je obsluha poloautomatizovaného stroje, který zpracovává materiál, vizuální kontrola a kontrola
kvality.

Nabízíme Vám:

Stabilní a dlouhodobou práci na HPP.
Mzda 24 000 - 26 000 Kč.
Příspěvek na dojezd a stravné - celkem 2000 Kč.
Odměny, prémie, příplatky za směny.
Možnost využít závodního stravování.
Možný převod přímo pod kmen společnosti.

Požadujeme pouze:

Chuť pracovat.
Zodpovědný přístup k práci.

Kontaktní osoba
Agata Adamiková
+420734360883
adamikova@ascari.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Matus Ihnat | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +421915307771
Email: matusihnat19@gmail.com