Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4886

Operátor výroby (m/ ž/ d)

Starke Jobs Aue- nabídka práce Operátor výroby (m/ ž/ d)Firma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Operátor výroby (m/ ž/ d) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby (m/ ž/ d) - Karlovarský krajPlat:Podle kvalifikací
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby (m/ ž/ d)Email:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výroby (m/ ž/ d)Telefon:+420 603 142 799

Popis pracovní pozice:
Pouze pro vážné zájemce‼️

Nástup ihned!!

Místo: Steinberg, Schwarzenberg, Auerbach/Vogtl.

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost a flexibilita
- praxe jako operátor výroby výhodou (výroba ocelových trubek, stanů, plachet, slunečníků)
- manuální zručnost
- znalost německého jazyka na úrovni B1
- ochota práce na směny

Nabízíme:
- trvalé zaměstnání
- podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.),
- německá kolektivní smlouva a doplňkové služby
- česky mluvící kontaktní osoba

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com