Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4832

CNC operátor

Inzerát č: P4832 | Vloženo: 08.02.2019 | Poslední aktualizace: 08.02.2019 14:18:52
Aviation Composite Solution s.r.o.- nabídka práce CNC operátorFirma:Aviation Composite Solution s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:Řevnice, Praha-západ
Volné pracovní místo: CNC operátor - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: CNC operátor - Praha-západPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: CNC operátorEmail:strupek@aviationcs.cz
Kontaktní telefon na pozici: CNC operátorTelefon:+420 602 385 380

Popis pracovní pozice:
Hledáme svěžího a šikovného kolegu pro obsluhu CNC strojů a následnou přípravu kompletace výrobků.

Požadujeme:
Manuální zručnost.
Pracovitost a zodpovědnost.
Základní znalost práce s pc.
Předchozí praxe s cnc stroji výhodou, nikoliv nutnost.

Nabízíme:
Zabýváme se vývojem a výrobou dílů z kompozitních materiálů.
- vyrábíme zajímavé produkty
- jsme malá, ale rostoucí firma
- práce v mladém kolektivu

- std. 20 dní dovolené
- 8h pracovní doba po-pá, cca 7-16
- nástup možný ihned

Ověřený uživatel Aviation Composite Solution s.r.o. | Praha-západ , Řevnice
Telefon: 602385380
Email: strupek@aviationcs.cz