Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4804

Montážní dělník - Prostějov, svoz z Olomouce - zdarma

Volné pracovní místo: ProstějovMísto práce:Prostějov
Volné pracovní místo: Montážní dělník - Prostějov, svoz z Olomouce - zdarma - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Montážní dělník - Prostějov, svoz z Olomouce - zdarma - ProstějovPlat:od 95 Kč/ hod.
Kontaktní email na pozici: Montážní dělník - Prostějov, svoz z Olomouce - zdarmaEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Montážní dělník - Prostějov, svoz z Olomouce - zdarmaTelefon:+420 727 974 848
Další údaje o pozici: Montážní dělník - Prostějov, svoz z Olomouce - zdarmaDalší údaje:Životopisy zasílejte na pazdera@123-prace.cz. Více informací na e-mailu nebo na tel. 727 974 848

Popis pracovní pozice:
Montážní práce v automobilovém průmyslu, kompletace plastových dílů, potahování plastových dílů kůží,
potisk plastových dílů.

Požadujeme:
ZŠ / SŠ vzdělání, praxe v plastikářské výrobě výhodou ne podmínkou, ochota pracovat ve třísměnném
provozu, pracovitost a manuální zručnost, trestní bezúhonnost a dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav
- bez alergie na lepidla, práce je fyzicky nenáročná vhodná i pro ženy.

Nabízíme:
Práce na HPP nebo DPČ, nástupní mzda 95 Kč/hod., vhodné pro absolventy, nástup možný IHNED, čisté pracovní
prostředí, stabilní zázemí prosperující firmy, příspěvek na dojíždění, zaučení a perspektiva dalšího
vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu.
Benefity: svoz do práce a z práce v rámci Olomouce, docházkový bonus až 1500 Kč každý měsíc, příplatky za
práci přesčas a odměna za práci v noci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jaroslav Pazdera | Prostějov , Třebčín
Telefon: +420 727 974 848
Email: cv@123-prace.cz