Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4780

Operátor/ka vstřikovacího lisu - Třebčín, svoz z Olomouce -

Inzerát č: P4780 | Vloženo: 29.01.2019 | Poslední aktualizace: 30.01.2019 15:25:57
Volné pracovní místo: ProstějovMísto práce:Třebčín, Prostějov
Volné pracovní místo: Operátor/ka vstřikovacího lisu - Třebčín, svoz z Olomouce - - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka vstřikovacího lisu - Třebčín, svoz z Olomouce - - ProstějovPlat:123 Kč
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka vstřikovacího lisu - Třebčín, svoz z Olomouce -Email:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka vstřikovacího lisu - Třebčín, svoz z Olomouce -Telefon:+420 727 974 848

Popis pracovní pozice:
Pracovní náplň:
obsluha vstřikovacích lisů, práce s výlisky (kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění, balení),
pomocné a dokončovací práce.

Požadujeme:
ZŠ/SŠ vzdělání, pracovitost a manuální zručnost, dobrá pracovní morálka, ochota pracovat v nepřetržitém
provozu - 12hodinové směny, krátký / dlouhý týden, (PO-NE: 6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00), praxe v
plastikářské výrobě výhodou, ne však podmínkou, práce je vhodná i pro ženy.

Nabízíme:
práce na HPP nebo DPČ, nástupní mzda 123 Kč/hod., vhodné pro absolventy, nástup možný IHNED, čisté pracovní
prostředí, nové moderní technologie a strojní vybavení, stabilní zázemí prosperující firmy.
Benefity: svoz do práce a z práce v rámci Olomouce, docházkový bonus až 1500 Kč každý měsíc, příplatky za
práci přesčas a odměna za práci v noci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jaroslav Pazdera | Prostějov , Třebčín
Telefon: +420 727 974 848
Email: cv@123-prace.cz