Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4770

OPERÁTOR VÝROBY OSTRAVA - plat až 20 420+10 000 za nábor -

FlexI T agency s.r.o.- nabídka práce OPERÁTOR VÝROBY OSTRAVA - plat až 20 420+10 000 za nábor -Firma:FlexI T agency s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Na Rovince 862, Ostrava-Hrabová, Ostrava
Volné pracovní místo: OPERÁTOR VÝROBY OSTRAVA - plat až 20 420+10 000 za nábor - - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OPERÁTOR VÝROBY OSTRAVA - plat až 20 420+10 000 za nábor - - OstravaPlat:Měsíční
Kontaktní email na pozici: OPERÁTOR VÝROBY OSTRAVA - plat až 20 420+10 000 za nábor -Email:petra.marincakova@flexitagency.com
Kontaktní telefon na pozici: OPERÁTOR VÝROBY OSTRAVA - plat až 20 420+10 000 za nábor -Telefon:+420 720 947 047
Další údaje o pozici: OPERÁTOR VÝROBY OSTRAVA - plat až 20 420+10 000 za nábor -Další údaje:Vítkovická 3083/1, Ostrava ÚAN

Popis pracovní pozice:
PRÁCE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY, STUDENTY, DŮCHODCE.
PRAXE NENÍ NUTNÁ, VŠE VÁS NAUČÍME.

Náplň práce:
- oprava mobilních telefonů
- montáž drobných komponentů
- dodržení standardizovaných kvalitativních požadavků
Pracoviště: Ostrava Hrabová
Nástup: IHNED
BLIŽŠÍ INFO NA : 720 947 047

Požadujeme:
- čistý rejstřík trestů
- dobrý zrak
- zdravotní způsobilost (test EMG - karpály)
- dochvilnost, samostatnost, pečlivost
- ochota učit se nový věcem

Nabízíme:
- hlavní PP - po zapracování až 20 420,- Kč/měsíc
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK AŽ 10 000,- Kč
- doporuč kamaráda až za 10 000,- Kč
- příspěvek na stravování, možnost výběru ze tří jídel
- práci v čistém a klimatizované prostředí, v novém kolektivu a v sedě
- dvousměnný provoz (ranní, odpolední), nebo jednosměnný (denní)
- víkendy volné
- osmihodinové směny
- pravidelný výplatní termín
- 20 dní dovolené
- pravidelné zvyšování mzdy k 1.7.
- svozové autobusy z Orlové, Karviné, Havířova
- snadná dostupnost MHD Ostrava

Inzerent:
Ověřený uživatel FlexI T agency s.r.o. | Ostrava , Ostrava-
Telefon: 774507002
Email: petra.marincakova@flexitagency.com