Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4701

Manipulační pracovník na odd. kontroly kvality

Inzerát č: P4701 | Vloženo: 04.03.2019 | Poslední aktualizace: 14.03.2019 09:18:57
BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Manipulační pracovník na odd. kontroly kvalityFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Zámrsk 10, Vysoké Mýto, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Manipulační pracovník na odd. kontroly kvality - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manipulační pracovník na odd. kontroly kvality - Pardubický krajPlat:18.000 - 23.000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Manipulační pracovník na odd. kontroly kvalityEmail:personalni@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manipulační pracovník na odd. kontroly kvalityTelefon:+ 420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
Přijmeme kolegu na pracovní pozici - manipulační pracovník odd. kontroly kvality.

Popis pozice:

- manipulace s výrobky pomocí VZV

- balení výrobků a jejich příprava k expedici

- nakládka a vykládka kamionů

Požadujeme:
- svědomitý přístup ke svěřené práci

- vítány zkušenosti s řízením VZV

- práce ve 2 směnném provozu - 12 hod. směny (po - pá, ranní/noční)

Nabízíme:
- stabilní práci na HPP

- mzdové ohodnocení stanovené individuálně s postupem po zaučení

- benefity (příspěvek na dopravu, dotované stravování, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku
práce, odměna za doporučení nového kolegy, možnost vzdělávání a další výhody)

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz