Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4677

Hledáme pracovníka do truhlářské výroby

Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Hledáme pracovníka do truhlářské výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme pracovníka do truhlářské výroby - Kutná HoraPlat:17.600 - 45.000,- CZK měsíčně
Kontaktní email na pozici: Hledáme pracovníka do truhlářské výrobyEmail:milan@interdekor.eu
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme pracovníka do truhlářské výrobyTelefon:+420 730 890 290

Popis pracovní pozice:
Do nově otevřené výrobny nábytku v Kutné Hoře hledáme truhláře nebo pracovníka se zkušenostmi s prací se
dřevem. Jedná se o převážně o zpracování masivního dřeva.

Požadujeme:
Šikovnost, spolehlivost a relativní samostatnost.

Nabízíme:
Stabilní práci v rámci malého kolektivu, práce v jednosměnném provozu, pouze občasné výjezdy na montáže v
ČR, Německu a Rakousku. Nástupní plat 110,- Kč/ hod po zaučení možnost úkolové mzdy až 45.000,-
Kč/měsíčně.

Ověřený uživatel Interdecor Design s.r.o. | Praha 3 , Praha 3
Telefon: +420 730 890 290
Email: milan@interdekor.eu