Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4676

Ruční natírání nábytku včetně jednoduchých ornamentů

Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Ruční natírání nábytku včetně  jednoduchých ornamentů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ruční natírání nábytku včetně  jednoduchých ornamentů - Kutná HoraPlat:Nástupní plat 100,- CZK na hod
Kontaktní email na pozici: Ruční natírání nábytku včetně  jednoduchých ornamentůEmail:milan@interdekor.eu
Kontaktní telefon na pozici: Ruční natírání nábytku včetně  jednoduchých ornamentůTelefon:+420 730 890 290

Popis pracovní pozice:
Do nově zřízené výrobny nábytku v Kutné Hoře hledáme spolupracovníka nebo spolupracovnici pro ruční
natírání nábytku ekologickými barvami včetně malování jednoduchých ornamentů. Nástupní plat 100,- CZK na
hodinu, po zaučení možnost úkolové mzdy či výkonnostního příplatku.

Požadujeme:
Šikovnost, pečlivost a výtvarné cítění.

Nabízíme:
Nástupní plat 100,- CZK na hodinu, po zaučení možnost úkolové mzdy či výkonnostního příplatku.

Ověřený uživatel Interdecor Design s.r.o. | Praha 3 , Praha 3
Telefon: +420 730 890 290
Email: milan@interdekor.eu