Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4534

TECHNIK OPRAV OSTRAVA (náborový příspěvek 5 000,- Kč)

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Na Rovince 862, Ostrava-Hrabová, Ostrava
Volné pracovní místo: TECHNIK OPRAV OSTRAVA (náborový příspěvek 5 000,- Kč) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: TECHNIK OPRAV OSTRAVA (náborový příspěvek 5 000,- Kč) - OstravaPlat:Měsíční
Kontaktní email na pozici: TECHNIK OPRAV OSTRAVA (náborový příspěvek 5 000,- Kč)Email:vendula.kaulova@flexitagency.com
Kontaktní telefon na pozici: TECHNIK OPRAV OSTRAVA (náborový příspěvek 5 000,- Kč)Telefon:+420 720 947 047
Další údaje o pozici: TECHNIK OPRAV OSTRAVA (náborový příspěvek 5 000,- Kč)Další údaje:Vítkovická 3083/1, Ostrava ÚAN

Popis pracovní pozice:
analýza opravovaného produktu
výměna jednotlivých komponent pájením
testování funkčnosti produktu po provedení opravy
práce s PC i v interním systému
diagnostika, měření osciloskopem a multimetrem
pájení
čtení v elekroschématech

Požadujeme:
výuční list nebo SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
vyhláška 50/78 Sb. § 5 a vyšší
výborná znalost HW, SW
základní práce na PC
základy měření osciloskopem a multimetrem
základy pájení
schopnost číst v elektroschématech
znalost elektroznaček
logické uvažování
precisnost, komunikativnost, samostatný úsudek a schopnost týmové práce
zodpovědnost, dochvilnost
praxe výhodou
znalost AJ výhodou
čistý rejstřík trestů

Nabízíme:
hlavní PP - 18 020,- / měsíc
(po zaučení a zapracování možnost zvýšení platu na 18 970,- Kč)
benefity - příspěvek na čištění oděvu, bonus na docházku a dopravu v celkové výši 2 100,- Kč
náborový příspěvek ve výši 5 000,- Kč
dotované stravné
dvousměnný provoz (víkendy volné), nebo jednosměnný (denní směny, začátek od 9 a od 10 hod)
snadná dostupnost MHD
svozové autobusy z Havířova, Orlové a Karviné
možnost zvýšení kvalifikace
práce v čistém a bezprašném prostředí
NÁSTUP IHNED

Inzerent:
Ověřený uživatel FlexI T agency s.r.o. | Ostrava , Ostrava-
Telefon: 774507002
Email: petra.marincakova@flexitagency.com