Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4533

VEDOUCÍ OPERÁTORŮ OSTRAVA - min. 21 150,- Kč

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Na Rovince 862, Ostrava-Hrabová, Ostrava
Volné pracovní místo: VEDOUCÍ OPERÁTORŮ OSTRAVA - min. 21 150,- Kč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: VEDOUCÍ OPERÁTORŮ OSTRAVA - min. 21 150,- Kč - OstravaPlat:Měsíční
Kontaktní email na pozici: VEDOUCÍ OPERÁTORŮ OSTRAVA - min. 21 150,- KčEmail:vendula.kaulova@flexitagency.com
Kontaktní telefon na pozici: VEDOUCÍ OPERÁTORŮ OSTRAVA - min. 21 150,- KčTelefon:+420 720 947 047
Další údaje o pozici: VEDOUCÍ OPERÁTORŮ OSTRAVA - min. 21 150,- KčDalší údaje:Vítkovická 3083/1, Ostrava ÚAN

Popis pracovní pozice:
- zaučování nových operátorů na pozice (hlídání kvality jejich práce, opravování, atd...)
- chystání denních reportů, práce s PC
- komunikace s vedením, řízení lidí

Požadujeme:
- komunikativnost, flexibilita, samostatnost, schopnost vést tým
- trpělivost, kladný vztah k elektronice (technický background)
- AJ pokročilý

Nabízíme:
- hlavní PP
- měsíční mzda 19 050,- Kč (po zaučení možnost zvýšení platu na 20 060,- Kč)
- bonus na docházku, dopravu a čištění oděvu ve výši 2 100,- Kč
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK AŽ 5 000,- Kč
- doporuč kamaráda až za 5 000,- Kč
- příspěvek na stravování, možnost výběru ze tří jídel
- práci v čistém a klimatizované prostředí, v novém kolektivu a v sedě
- dvousměnný provoz (ranní, odpolední)
- víkendy volné
- osmihodinové směny
- pravidelný výplatní termín
- 20 dní dovolené
- pravidelné zvyšování mzdy k 1.7.
- svozové autobusy z Orlové, Karviné, Havířova (na dvousměnný provoz)
- snadná dostupnost MHD Ostrava

Inzerent:
Ověřený uživatel FlexI T agency s.r.o. | Ostrava , Ostrava-
Telefon: 774507002
Email: petra.marincakova@flexitagency.com