Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4226

Mechanik pletacích strojů

Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Třebíč
Volné pracovní místo: Mechanik pletacích strojů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Mechanik pletacích strojů - TřebíčPlat:měsíční
Kontaktní email na pozici: Mechanik pletacích strojůEmail:prodej@sherpax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Mechanik pletacích strojůTelefon:731 466 895

Popis pracovní pozice:
Mechanik pletacích strojů pro výrobu sportovních a veselých ponožek.
Můžeš u nás využít i kreativitu pro nové vzory ponožek.
Dvousměnný provoz.

Požadujeme:
*chuť pracovat
*zodpovědnost
*šikovnost
*min. vzdělání - Výuční list

Nabízíme:
*nástupní plat: 25.000,-
*příjemné prostředí malé firmy
*osobní přístup
*kamarádský kolektiv
*benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Jeřábková | Třebíč , Brno
Telefon: 725841418
Email: prodej@sherpax.cz