Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P4086

Hledáme pracovníky/pracovnice do výroby

Personal consulting- nabídka práce Hledáme pracovníky/pracovnice do výrobyFirma:Personal consulting
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Třebíč, Třebíč
Volné pracovní místo: Hledáme pracovníky/pracovnice do výroby - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Hledáme pracovníky/pracovnice do výroby - TřebíčPlat:18.500,- až 20.000,-
Kontaktní email na pozici: Hledáme pracovníky/pracovnice do výrobyEmail:personalni@aaaprace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme pracovníky/pracovnice do výrobyTelefon:+420 776 601 031

Popis pracovní pozice:
Jednoduchá práce na zaučení.
- Lehká manipulace s hotovými výrobky
- Práce ve výrobě (pomocné práce, žádné nesplnitelné normy!)
- Balení hotových výrobků z linky

Požadujeme:
- Spolehlivost
- Pracovitost

Nabízíme:
Výborná příležitost, jak získat příjemnou brigádu v čistém prostředí a možností volby směn.
- Mzda až 20.500,- Kč
- Zálohy vyplácíme každý týden.
- Odměny za docházku a kvalitně odvedenou práci.
- Ať už hledáte krátkodobou, nebo dlouhodobou brigádu, u nás můžete počítat s pravidelným příjmem.
- Vyhovují Vám jen ranní směny? Nebo raději pracujete v noci? Přizpůsobíme Vám směnu, podle toho, jak Vám
vyhovuje.
- Strava na pracovišti zdarma.
- Pracovní oděv a jeho čištění
- Ke každému zaměstnanci máme osobní přístup

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavel Hrdina | Brno - město , Brno
Telefon: +420776601031
Email: hrdina@aaaprace.cz