Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P13566

Přidej se k nám! Operátor/ka výroby Zlín/ vhodné i pro ženy!

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Přidej se k nám! Operátor/ka výroby Zlín/ vhodné i pro ženy! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přidej se k nám! Operátor/ka výroby Zlín/ vhodné i pro ženy! - ZlínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Přidej se k nám! Operátor/ka výroby Zlín/ vhodné i pro ženy!Email:at.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Přidej se k nám! Operátor/ka výroby Zlín/ vhodné i pro ženy!Telefon:+420720022037

Popis pracovní pozice:
Co u nás budete dělat?

Jedná se o lehkou manuální práci s výlisky (vizuální kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění,
balení,...) Práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše vás rádi naučíme).

Požadujeme:
Co musíte znát, mít a umět?

manuální zručnost

dobrý zdravotní stav

minimálně základní vzdělání

zodpovědnost

ochotu pracovat ve třísměnném 7,5 h. provozu (střídání ranních/odpoledních a nočních směn) s volnými
víkendy

Nabízíme:
Co Vám nabízíme?

dlouhodobá pracovní příležitost ve stabilní společnosti

nástup možný ihned

možnost ubytování

přátelský kolektiv

možnost profesního růstu

práce na HPP nebo DPČ

možnost týdenních záloh

stravenkový paušál

čisté a moderní pracoviště

podporu koordinátorky

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739370050
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel