Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P13565

Nábor v plném proudu/ Olomouc/pracovníci ve výrobě

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Nábor v plném proudu/ Olomouc/pracovníci ve výrobě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Nábor v plném proudu/ Olomouc/pracovníci ve výrobě - OlomoucPlat:160-210
Kontaktní email na pozici: Nábor v plném proudu/ Olomouc/pracovníci ve výroběEmail:lc.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Nábor v plném proudu/ Olomouc/pracovníci ve výroběTelefon:739370050

Popis pracovní pozice:
Co u nás budete dělat?

Obsluhovat automatické a poloautomatické stroje a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky).

Montovat finální výrobky kontrolovat množství a kvalitu vyrobených dílů.

Požadujeme:
Minimálně základní vzdělání.

Dobrý zdravotní stav.

Manuální zručnost.

Dodržování pracovní morálky.

Zodpovědnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu 7,5 h. s volnými víkendy.

Nabízíme:
Moderní a čisté pracovní prostředí.

Přátelský kolektiv.

Práce na dohodu o pracovní činnosti DPČ/ hlavní pracovní poměr HPP.

Možnost přesčasů.

Možnost týdenních záloh.

Zajímavé platové ohodnocení.

Měsíční odměny (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie,...).

Dotované stravování.

Možnost ubytování.

Zastávka MHD přímo před firmou/navazující na směny pro dojíždějící.

25 dní dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739370050
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel