Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P12281

Pracovníci ve výrobě/Možnost exkurze-Olomouc

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Pracovníci ve výrobě/Možnost exkurze-Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovníci ve výrobě/Možnost exkurze-Olomouc - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pracovníci ve výrobě/Možnost exkurze-OlomoucEmail:lc.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Pracovníci ve výrobě/Možnost exkurze-OlomoucTelefon:739370050

Popis pracovní pozice:
Nabízíme volné pozice v prostorách moderního pracoviště přímo v Olomouci.
Neváhejte a přidejte se k našemu týmu.
Možnost exkurze a nástup dle dohody.

Pracovní náplň:

● obsluha výrobních linek (různé výrobní technologie jako je ohýbání, tvarování, svařování, pájení
atd.)
● zhotovování kusů odpovídajících požadavkům zákazníků
● provádění výstupní kontroly
● balení a ukládání materiálu, rozpracované výroby i hotových kusů

Požadujeme:
● práce v 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční směna)
● manuální zručnost
● pečlivost, odpovědný přístup
● schopnost pracovat týmově
● dobrý zdravotní stav, loajalitu a časovou flexibilitu
● ochota učit se novým věcem
● uvítáme praxi z výrobní společnosti, není však podmínkou

Nabízíme:
● zázemí silné nadnárodní společnosti
● příjemné pracovní prostředí a kolektiv
● odpovídající finanční ohodnocení s dalším růstem, měsíční prémie
● široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování (snídaně, obědy,
večeře), školení a vzdělávání
● možnost vyplácení týdenních záloh
● 25 dnů dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739370050
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel