Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10828

Brigáda ve výrobě/ zálohy a možnost ubytování/Olomouc

W&J agency s.r.o.- nabídka práce Brigáda ve výrobě/ zálohy a možnost ubytování/OlomoucFirma:W&J agency s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Brigáda ve výrobě/ zálohy a možnost ubytování/Olomouc - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda ve výrobě/ zálohy a možnost ubytování/Olomouc - OlomoucPlat:160-200
Kontaktní email na pozici: Brigáda ve výrobě/ zálohy a možnost ubytování/OlomoucEmail:lc.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda ve výrobě/ zálohy a možnost ubytování/OlomoucTelefon:+420739377039

Popis pracovní pozice:
Přijmeme spolehlivé pracovníky na pozice operátorů ve výrobě. Nejde o pásovou výrobu.

Jedná se o různé pracovní úkony, jako montáž finálních výrobků, obsluha strojů a zařízení (lisy,
ohýbačky).

Práce je vhodná pro manuálně zručné muže s dobrým zdravotním stavem.

Vhodné i pro absolventy/možno i na DPČ.

Požadujeme:
Požadujeme
● minimálně základní vzdělání
● dobrý zdravotní stav
● manuální zručnost
● ochotu pracovat ve třísměnném provozu/víkendy volné

Nabízíme:
Co Vám můžeme nabídnout?

● možnost krátkodobé brigády i dlouhodobé spolupráce
● nástup ihned
● lékařské prohlídky
● dobrou atmosféru a přátelský kolektiv
● dotovanou stravu
● docházkové bonusy, osobní ohodnocení, prémie
● ubytování
● týdenní zálohy
● čisté pracovní prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739377039
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel