Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10567

Kontrolor vstupního materiálu

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Kontrolor vstupního materiáluFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary 420, Kladno
Volné pracovní místo: Kontrolor vstupního materiálu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kontrolor vstupního materiálu - KladnoPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Kontrolor vstupního materiáluEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kontrolor vstupního materiáluTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Kontrola vstupního materiálu
Rozbalení vstupního materiálu
Pořizování fotodokumentace poškozeného materiálu
Vedení záznamu související s pracovní náplní
Práce s mostovým jeřábem a VzV
Práce se čtečkou čárových kódů
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
Vyučení
Praxe ve výrobní firmě vítána
Schopnost pracovat v týmu a v třísměnném pracovním režimu
Manuální zručnost podmínkou
Spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost

Nabízíme:
Nástupní mzda 25 000 Kč
5 týdnů dovolené a 13. plat
Náborový příspěvek
Docházkový bonus
Příspěvek 6 000 Kč ročně na penzijní nebo životní pojištění
MultiSport karta
další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel