Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10377

Technik kvality s vyhláškou

Inventec (Czech), s.r.o.- nabídka práce Technik kvality s vyhláškouFirma:Inventec (Czech), s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Technik kvality s vyhláškou - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technik kvality s vyhláškou - Brno - městoPlat:28 600 - 31 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Technik kvality s vyhláškouEmail:Krivanova.Lucie@inventec.com
Kontaktní telefon na pozici: Technik kvality s vyhláškouTelefon:+420 775 872 408

Popis pracovní pozice:
Inventec Czech s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače,
notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. Pro naši novou pobočku ve Slatině hledáme technika kvality na
denní směnu.

Co bude náplní Vašeho dne?

Kontrola vadných výrobků a jejich součástek vrácených z výroby
Testovaní/ oveřovaní vadných komponentů zákazníckym testem
Reporty na denní a měsíční bázi - výsledky control a testovaní
Součástí Vaší práce bude také dodržovat a spolupodílet se na tvorbe řízené dokumentace

Požadujeme:
Máte minimálně SŠ, nejlépe se zaměřením na elektro
Znáte hardware počítače
Uvítáme alespoň minimální znalost AJ
§ 5 a vyšší Vyhlášky č. 50/1978 Sb.
Komunikace s lidmi Vám nedělá potíže
Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné Vás rádi naučíme

Nabízíme:
Stabilní a různorodou práci, ve které se člověk každý den učí
Malý tým kolegů a přátelskou atmosféru
Příplatky za práci přesčas nad rámec zákona
Firemní jídelnu a stravenky - 80,- Kč
Týden volna navíc (5 týdnů)
Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
Kurzy angličtiny a odborná školení s možností certifikace
Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování
Půlroční, roční bonusy
Multisport karta

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Inventec (Czech), s.r.o. (IČO 26919389), jakožto
správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních
údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41
381 prostřednictvím svých elektronických systémů.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Daňková | Brno - město , Brno
Telefon: 775637311
Email: martinadt@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel