Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10376

PRODUKTOVÝ TECHNIK s AJ - 3 dny v týdnu - Denní

Inventec (Czech), s.r.o.- nabídka práce PRODUKTOVÝ TECHNIK s AJ - 3 dny v týdnu - DenníFirma:Inventec (Czech), s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: PRODUKTOVÝ TECHNIK s AJ - 3 dny v týdnu - Denní - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PRODUKTOVÝ TECHNIK s AJ - 3 dny v týdnu - Denní - Brno - městoPlat:30 500 - 32 000 Kč
Kontaktní email na pozici: PRODUKTOVÝ TECHNIK s AJ - 3 dny v týdnu - DenníEmail:Krivanova.Lucie@inventec.com
Kontaktní telefon na pozici: PRODUKTOVÝ TECHNIK s AJ - 3 dny v týdnu - DenníTelefon:+420 775 872 408

Popis pracovní pozice:
Do obou poboček naší společnosti ve Slatině i Modřicích hledáme nového kolegu/kolegyni na oddělení
Engineeringu, na denní směnu. Jestli máte zájem o výrobu, proces a moderní technologie, čtěte dál.

Co bude náplní Vašeho dne?
- Pomáhat při zavádění nových produktů do výroby

- Kontrolovat nástroje a vybavení ve výrobě

- Provádět měření ESD

- Kalibrovat nástroje

- Podporovat tým při vytváření pracovních instrukcí

Požadujeme:
- Máte minimálně SŠ, nejlépe se zaměřením technického směru

- Baví Vás technika

- Nedělá Vám problém písemná komunikace v AJ, alespoň na středně pokročilé úrovni

- Práce na 12-ti hodinové směny STŘ, ČT, PÁ + 1 SO v měsíci, denní směny od 6:00 do 18:00

- Základní orientace v MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

- Umíte logicky přemýšlet

- Máte smysl pro zodpovědnost

- Hravě si umíte zorganizovat svou práci a děláte ji pečlivě

Praxe není nutná, vše potřebné Vás rádi naučíme :)

Nabízíme:
- Různorodou práci, ve které se nebudete nudit

- Zlepšíte si Vaši úroveň angličtiny

- Naučíme Vás pracovat se systémem SAP

- Budete v kontaktu s nejnovějšími technologiemi

- Půlroční, roční bonusy

- Stabilní práci, kde se každý den člověk učí

- Příplatky za práci přesčas nad rámec Zákoníku práce

- Firemní jídelnu a stravenky

- Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria

- Kurzy angličtiny a odborná školení s možností certifikace

- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Inventec (Czech), s.r.o. (IČO 26919389), jakožto
správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních
údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41
381 prostřednictvím svých elektronických systémů.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Daňková | Brno - město , Brno
Telefon: 775637311
Email: martinadt@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel