Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10375

Quality Engineer / Inženýr kvality

Inventec (Czech), s.r.o.- nabídka práce Quality Engineer / Inženýr kvalityFirma:Inventec (Czech), s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Quality Engineer / Inženýr kvality - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Quality Engineer / Inženýr kvality - Brno - městoPlat:35 000 - 45 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Quality Engineer / Inženýr kvalityEmail:Krivanova.Lucie@inventec.com
Kontaktní telefon na pozici: Quality Engineer / Inženýr kvalityTelefon:+420 775 872 408

Popis pracovní pozice:
Pro závod naší společnosti v Modřicích hledáme nového kolegu/kolegyni na oddělení Kvality. Jestli máte zájem
o výrobu, kvalitu, a moderní technologie, čtěte dál.

Pokud splňujete naše podmínky a máte zájem stát se součástí stabilní firmy, určitě se nám ozvěte :)

Co bude náplní Vašeho dne?
Pravidelné přezkoumávání kvality podle nastavených směrnic pro jakost a podle požadavků zákazníka
Monitorování sériové výroby
Provádění interních auditů
Příprava dokumentace a řízení procesu při neshodném produktu
Aktivity spojené s procesem neustáleno zlepšování (Lean, PDCA, 5S...)
Spolupráce s procesními inžerýry, oddělením výroby a Leanu
Komunikace se zákazníkem a dodaveteli

Požadujeme:
Technické vzdělání se zájmem o kvalitu či procesní inžernýrství
Zkušenosti z výrobní firmy, ideálně z oddělení kvality - výhodou
Znalosti nástrojů kvality, ideálně i Lean nástrojů
Komunikativní angličtinu (B2)
Znát požadavky na ISO 9001 - výhodou
Hledáme komunikativního kolegu, který se nezalekne nástrah spojených se zaváděním nové výroby
Pozice je vhodná i pro šikovného absolventa, kterého zaučíme

Nabízíme:
Různorodou práci, ve které se nebudete nudit
Zlepšíte si Vaši úroveň angličtiny
Naučíme Vás pracovat se systémem SAP
Budete v kontaktu s nejnovějšími technologiemi
Půlroční, roční bonusy
Multisport kartu
Stabilní práci, kde se každý den člověk učí
Příplatky za práci přesčas nad rámec Zákoníku práce
Firemní jídelnu a stravenky - včetně příspěvku na snídani i oběd
Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
Kurzy angličtiny a odborná školení s možností certifikace
Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Inventec (Czech), s.r.o., IČO: 26919389, Česká
republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to
v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 po dobu 3 měsíců. Zpracování osobních
údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických
systémů.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Daňková | Brno - město , Brno
Telefon: 775637311
Email: martinadt@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel