Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10335

Izolatérka Plzeň

Markmont s.r.o.- nabídka práce Izolatérka PlzeňFirma:Markmont s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Izolatérka Plzeň - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Izolatérka Plzeň - Plzeň - městoPlat:140 kč/hod
Kontaktní email na pozici: Izolatérka PlzeňEmail:personal@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: Izolatérka PlzeňTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance na pozici Izolatérky

Náplň práce:

Izolace a navíjení cívek při výrobě trolejbusů, Nejedná se o pásovou výrobu.
Práce v čistém a klidném prostředí.

Požadavky:
• Chuť učit se novým věcem
• Spolehlivost
• Manuální zručnost

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobá spolupráce
• Možnost záloh
• Jednosměnný provoz

Hodinová mzda:
• 130 až 140 Kč/ hod. dle pracovního zařazení

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email :
personal@markmont.eu
Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Varečková | Plzeňský kraj , Praha
Telefon: 777573051
Email: personal@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel