Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10295

Obsluha CNC strojů Nýřany

Markmont s.r.o.- nabídka práce Obsluha CNC strojů NýřanyFirma:Markmont s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Nýřany, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Obsluha CNC strojů Nýřany - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha CNC strojů Nýřany - Plzeň - městoPlat:200 kč/hod
Kontaktní email na pozici: Obsluha CNC strojů NýřanyEmail:personal@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha CNC strojů NýřanyTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Do 3-směnného provozu v Nýřanech přijmeme zaměstnance na pozici obsluha CNC

Náplň práce:
- Výroba dle programů a dokončovací operace
- Zaskladnění vyrobených zakázek do odkládacích regálů
- Zpracování hliníkových a nerezových dílů
- Práce s výkresy
- Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
- Seřízení funkcí stroje

Nabízíme:
- Smlouvu na HPP
- Možnost dlouhodobé spolupráce
- Možnost záloh
- Nástup možný ihned
- Možnost ubytování

Požadujeme:
- Znalost výkresů
- Praxe na obdobné pozici

Hodinová mzda:
- Mzda až 200 kč/hod

Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email :
personal@markmont.eu
Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. Markmont s.r.o.

Inzerent:
Ověřený uživatel Varečková | Plzeňský kraj , Praha
Telefon: 777573051
Email: personal@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel