Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10271

Operátor výroby

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Operátor výrobyFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Víska 36,783 21 Litovel, Olomouc
Volné pracovní místo: Operátor výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby - OlomoucPlat:28 000,-
Kontaktní email na pozici: Operátor výrobyEmail:pracelitovel@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výrobyTelefon:+420739583958

Popis pracovní pozice:
Seřízení a obsluha tvarovací linky
Výroba tenkostěnných profilů
Dodržování technologických postupů
Balení hotových výrobků

Požadujeme:
Vyučení - ideálně ve strojírenském a nebo technickém oboru
Odpovědnost za kvalitu výroby dle výkresové dokumentace
Manuální zručnost
Schopnost učit se novému
Týmového hráče a ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
Možnost výdělku od 28 000 Kč
Náborový příspěvek 10 000 Kč
5 týdnů dovolené a 13. plat
Náborový příspěvek
Docházkový bonus
Dotované stravování
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Snopková | Kladno , Velvary
Telefon: 739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel