Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10024

Operátoři ve výrobě! Super práce v Olomouci-zálohy-ubytování

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Operátoři ve výrobě! Super práce v Olomouci-zálohy-ubytování - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátoři ve výrobě! Super práce v Olomouci-zálohy-ubytování - OlomoucPlat:160-200
Kontaktní email na pozici: Operátoři ve výrobě! Super práce v Olomouci-zálohy-ubytováníEmail:lc.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Operátoři ve výrobě! Super práce v Olomouci-zálohy-ubytováníTelefon:+420739 377 039

Popis pracovní pozice:
Přijmeme spolehlivé pracovníky na pozice operátorů ve výrobě. Nejde o pásovou výrobu.
Jedná se o různé pracovní úkony, jako montáž finálních výrobků, obsluha strojů a zařízení (lisy,
ohýbačky, odporové svářečky).
Práce je vhodná pro muže, vše vás naučíme.

Požadujeme:
● Manuální zručnost
● Dobrý zdravotní stav
● Základní vzdělání
● Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:
● Práce na hlavní pracovní poměr nebo dohodu o pracovní činnosti
● Příspěvek 3000,-Kč/měs. na ubytování dle vlastního výběru těm, kteří se rozhodnou přestěhovat za
prací
● Možnost ubytování
● Dotované stravování
● Zajímavé finanční ohodnocení (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie)
● docházkový bonus
● Před podnikem zastavuje autobus - MHD navazující na směny
● Dobrou atmosféru a přátelský kolektiv
● Možnost týdenních záloh
● Podporu týmu
● Nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739377039
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel