Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P10023

Kontrolor kvality

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Kontrolor kvalityFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Kolín, Kolín
Volné pracovní místo: Kontrolor kvality - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kontrolor kvality - KolínPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Kontrolor kvalityEmail:pracekolin@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kontrolor kvalityTelefon:+420739583958

Popis pracovní pozice:
• Řízení kvality v oblasti výroby profilů pro sádrokartonové systémy
• Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola
• Spolupráce v oblasti v řízení kvality neshodného produktu
• Zpracování dokumentace, evidence, péče o měřící a kontrolní techniku
• Práce s informačním systémem NAVISION.

Požadujeme:
• Vyučení nejlépe technického směru
• Praxe ve výrobě vítána
• Ovládání PC minimálně na uživatelské úrovni
• Oprávnění na VZV a jeřábnický průkaz výhodou
• Aktivní a samostatný přístup k řešení problémů, plánování a organizování práce
• Schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme:
• Nástupní mzda od 25 000 do 30 000 Kč
• Stálá ranní směna
• 5 týdnů dovolené a 13. plat
• Náborový příspěvek
• Docházkový a stravenkový bonus
• Příspěvek 6 000 Kč ročně na penzijní nebo životní pojištění
• MultiSport karta
• A další benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Snopková | Kladno , Velvary
Telefon: 739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel