Elelktrikář

BMTO Group a.s.- nabídka práce ElelktrikářFirma:BMTO Group a.s.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec 23, Liberec
Volné pracovní místo: Elelktrikář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elelktrikář - LiberecPlat:od 25000
Kontaktní email na pozici: ElelktrikářEmail:busekml@bmto.cz
Kontaktní telefon na pozici: ElelktrikářTelefon:603195664
Další údaje o pozici: ElelktrikářDalší údaje:Jiří Bušek ml.

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: Montáže elektroinstalace vodohospodářských zařízení. Mezi činnosti práce patří mimo jiné
zabezpečení montáže a instalace výrobků u zákazníků, jejich uvedení do provozu, provádění pravidelných
revizí. Požadavky: Střední vzdělání, výuční/maturitní list v oboru elektro, zkoušky dle Vyhlášky 50/1978
Sb. Praxe v oboru min. 1 rok, ŘP skup. B, aktivní řidič, znalost ČJ slovem i písmem, týmová práce,
komunikační dovednosti, samostatnost, fyzická zdatnost. Nabízíme: Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou
tradicí, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, 5
týdnů dovolené, firemní telefon, příspěvek na dopravu, příspěvky na stravování, masáže, Multisport kartu a
další firemní benefity, bonusové ohodnocení dle jeho individuálního výkonu. Mzda od 25 000,- Kč. Nástup
možný ihned. Pokud byste měl/a zájem o výše nabízenou pracovní pozici, neváhejte se prosím obrátit na
busekml@bmto.cz

Požadujeme:
Minimální stupeň vzdělání
Střední odborné (vyučen)
Pracovněprávní vztah
Pracovní poměr - plný úvazek
Pružná pracovní doba
Vhodné pro
Zdravé osoby
Zrakové postižení
Nevhodné pro slabozraké
Nevhodné pro nevidomé
Nabízené výhody
Dovolená navíc

Jiné výhody

Požadované dovednosti
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
Benefit kartu
Sport kartu
Vzdělávání a rozšiřování osobních dovedností, formou kurzu atp.

Ověřený uživatel Jiří Bušek ml. | Liberecký kraj , Liberec 23
Telefon: 603195664
Email: busekml@bmto.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel