Vrtař pro Vodní zdroje, a.s.

Vodní zdroje, a.s.- nabídka práce Vrtař pro Vodní zdroje, a.s.Firma:Vodní zdroje, a.s.
Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR
Volné pracovní místo: Vrtař pro Vodní zdroje, a.s. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vrtař pro Vodní zdroje, a.s. - Celá ČRPlat:140,-
Kontaktní email na pozici: Vrtař pro Vodní zdroje, a.s.Email:vodnizdroje@webo-agency.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vrtař pro Vodní zdroje, a.s.Telefon:721 855 054

Popis pracovní pozice:
Hledáte řemeslnnou práci se zajímavých ohodnocením?
Máte zkušenosti technického rázu?

Přidejte se k VRTAŘŮM
ve společnosti VODNÍ ZDROJE, a.s.

Co budete dělat?
- provádět základní úkony spojené s obsluhou a údržbou vrtných souprav
- vykonávat individuální řemeslné práce (opravy přidělené techniky atp.)
- řídit a udržovat motorová vozidla (dle Vašeho oprávnění)

Základním pracovištěm je naše provozovna v Tuchlovicích u Kladna, ale práce vykonáváme na celém území ČR.

Požadujeme:
Co byste měl mít?
- vyučení v technickém oboru
- zdravotní způsobilost a manuální zručnost
- samostatné a aktivní jednání
Řidičský průkaz sk. C a svářečský průkaz jsou výhodou

Nabízíme:
Co získáte?
- nevšední práci na dobu určitou
- zkušenost v oboru
- nástupní mzdu 140 Kč/h
- ubytování na podnikové ubytovně zdarma
- zvýšení a rozšíření kvalifikace po zapracování (ŘP. skupiny C, svářečský kurz a možnost dalšího
profesního růstu)

Inzerent:
Ověřený uživatel Dalibor Slavík | Celá ČR , Kladno
Telefon: 721 855 054
Email: vodnizdroje@webo-agency.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel