Výpomoc v projektové kanceláři

KANALIZACE A VODOVODY Starý Plzenec a.s.- nabídka práce Výpomoc v projektové kancelářiFirma:KANALIZACE A VODOVODY Starý Plzenec a.s.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Starý Plzenec, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Výpomoc v projektové kanceláři - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Výpomoc v projektové kanceláři - Plzeň - městoPlat:100-150/hod
Kontaktní email na pozici: Výpomoc v projektové kancelářiEmail:divis@kav-plzenec.cz
Kontaktní telefon na pozici: Výpomoc v projektové kancelářiTelefon:728 933 108
Další údaje o pozici: Výpomoc v projektové kancelářiDalší údaje:divis@kav-plzenec.cz

Popis pracovní pozice:
Společnost KANALIZACE A VODOVODY Starý Plzenec a.s.,
hledá do svého týmu šikovného mladého studenta na výpomoc v projektování vodovodní a kanalizační sítě pro
obce Plzeň - Jih. Výpomoc dle svých časových možností.

Požadujeme:
 Ukončené minimálně středoškolské vzdělání
 Základní práce s programem AutoCAD
 Schopnost učit se novým věcem
 Pracovitost, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
 Pracovní dobu od 6:15 do 14:45.
 Hodinovou odměnu 100-150 kč (dle zapracovanosti)
 Vlastní počítač v projektové kanceláři
 Přípravu na budoucí pracovní život

Ověřený uživatel Stanislav Diviš | Plzeň - město , Starý Plzenec
Telefon: 737035838
Email: divis@kav-plzenec.cz