Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Umění a kultura » Inzerát Id P5445

Manažer/průvodce v muzeu alchymie

Speculum alchemiae s.r.o.- nabídka práce Manažer/průvodce v muzeu alchymieFirma:Speculum alchemiae s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 1Místo práce:Praha 1, Praha 1
Volné pracovní místo: Manažer/průvodce v muzeu alchymie - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manažer/průvodce v muzeu alchymie - Praha 1Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Manažer/průvodce v muzeu alchymieEmail:info@alchemiae.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manažer/průvodce v muzeu alchymieTelefon:773645234
Další údaje o pozici: Manažer/průvodce v muzeu alchymieDalší údaje:Tereza Václavíková

Popis pracovní pozice:
Organizační správa muzea

Komunikace s klienty

Administrativa

Průvodcovská činnost

Požadujeme:
Profesionální a odpovědný přístup k práci

Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup, samostatnost a spolehlivost

Zájem o alchymii a historii Prahy- chuť učit se novým věcem

Znalost cizího jazyka / angličtina (nejméně B2)

Dobré komunikační dovednosti - komunikace s návštěvníky

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti

Podporu osobního rozvoje

Plánované směny

Odpovídající platové ohodnocení

Nástup možný ihned - nebo dle domluvy

Inzerent:
Ověřený uživatel Speculum Alchemiae | Praha 1 , Praha 1
Telefon: 773645234
Email: info@alchemiae.cz