Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Umění a kultura » Inzerát Id P10799

Moderátor zábavních kvízů

Chytrý kvíz s.r.o.- nabídka práce Moderátor zábavních kvízůFirma:Chytrý kvíz s.r.o.
Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: Moderátor zábavních kvízů - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Moderátor zábavních kvízů - Havlíčkův BrodPlat:250 - 500 Kč za hodinu
Kontaktní email na pozici: Moderátor zábavních kvízůEmail:info@chytrykviz.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáš přivýdělek k práci, ke studiu, či mateřské dovolené? Zapiš se nám přes web
https://moderator.chytrykviz.cz/formular a my se ti ozveme.

Náplň práce:
Práce moderátora je jednoduchá. Čteš lidem otázky z projekce, opravuješ odpovědi, vyhlašuješ výsledky a vše
poté zapisuješ na Facebook. Máš zájem? Momentálně hledáme moderátory do podniků v Jihlavě a v Havl. Brodě.

Požadujeme:
Práce na místě s technikou - TV, Notebook, projektor
Dobré komunikační schopnosti
Základní dovednosti při práci s Facebookem - odpovídání na komentáře/ vedení skupiny/ událostí, vkládání
fotografií atd.

Nabízíme:
Plat 250 - 500 Kč/h
Zaučení
Online i telefonický support od týmu Chytrého kvízu

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina | Brno - město , Brno
Telefon: +420 776 557 371
Email: info@chytrykviz.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel