Švadlena, šička, krejčová

Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Švadlena, šička, krejčová - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Švadlena, šička, krejčová - Ústí nad OrlicíPlat:od 20.000,-
Kontaktní email na pozici: Švadlena, šička, krejčováEmail:orlixor@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: Švadlena, šička, krejčováTelefon:+420607713640

Popis pracovní pozice:
Hledáme spolehlivou a šikovnou švadlenku (krejčí, šičku) pro šití dámských svrchních oděvů do menší
šicí dílny v okr. Ústí nad Orlicí.

Požadujeme:
Práce na DPP/DPČ nebo ŽL, v případě oboustranné spokojenosti možnost HPP.
Požadujeme praxi v šití na průmyslových šicích strojích.

Nabízíme:
Nabízíme nadstandardní platové podmínky (ne platba od kusu), flexibilní pracovní dobu a práci v malém
kolektivu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Mánková | Ústí nad Orlicí , Dolní Čermná
Telefon: 607713640
Email: orlixor@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel