Krejčová/Krejčí/Švadlena - tvorba střihů, Jirny

Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Jirny, Praha-východ
Volné pracovní místo: Krejčová/Krejčí/Švadlena - tvorba střihů, Jirny - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Krejčová/Krejčí/Švadlena - tvorba střihů, Jirny - Praha-východPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Krejčová/Krejčí/Švadlena - tvorba střihů, JirnyEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:

- tvorba střihu, stříhání, šití
- možnost podílet se na kreativním konceptu značky

Požadujeme:
Požadujeme:

- hledám zkušenou krejčovou, která má zkušenosti s tvorbou střihů, příp. zakázkovým krejčovstvím
- zkušenosti se sériovým šitím výhodou, nikoliv podmínkou
- vyučení v oboru není podmínkou, důležitá je hlavně praxe
- hledám kreativního člověka s vlastními nápady
- samostatnost, spolehlivost a pečlivost

- sídlo: Jirny - Praha Východ
- prac. doba: 8 hodin/denně
- možnost mít volné pátky
- nástup možný ihned

Nabízíme:
Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- příjemný kolektiv
- možnost kariérního růstu (vedoucí dílny)
- občerstvení na pracovišti
- možnost sestavit si svůj tým a systém práce

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel