Manipulant/Paletizér

Inzerát č: P7084 | Vloženo: 30.12.2020 | Poslední aktualizace: 30.12.2020 10:16:51
Práce Liberec s.r.o.- nabídka práce Manipulant/PaletizérFirma:Práce Liberec s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Manipulant/Paletizér - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manipulant/Paletizér - LiberecPlat:100-130,-/hod
Kontaktní email na pozici: Manipulant/PaletizérEmail:prace@prali.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manipulant/PaletizérTelefon:775355246
Další údaje o pozici: Manipulant/PaletizérDalší údaje:800 23 22 23

Popis pracovní pozice:
Nabízíme volná místa v textilním průmyslu konkrétně na pozice manipulant a paletizér

Náplň práce: manipulace s koberci, pomocné práce, kompletování objednávek na palety, práce s počítačem při
obsluze výrobní linky

Požadujeme:
výuční list/SŠ vzdělání, práce s PC, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, praxe v
oboru výhodou Nabízíme

Nabízíme:
2směnný provoz (160hod/měsíčně), příplatky za směnnost, nástup ihned, dlouhodobá brigáda DPČ/HPP,
týdenní
zálohy, časem přestup do kmenu"

Inzerent:
Ověřený uživatel Bělohlávek Tomáš | Liberec , Liberec
Telefon: 775 355 246
Email: prace@prali.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel