Pracovníci v textilním průmyslu, 100-115 Kč, pro muže i ženy

Práce Liberec s.r.o.- nabídka práce Pracovníci v textilním průmyslu, 100-115 Kč, pro muže i ženyFirma:Práce Liberec s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Pracovníci v textilním průmyslu, 100-115 Kč, pro muže i ženy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovníci v textilním průmyslu, 100-115 Kč, pro muže i ženy - LiberecPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pracovníci v textilním průmyslu, 100-115 Kč, pro muže i ženyEmail:prace@prali.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovníci v textilním průmyslu, 100-115 Kč, pro muže i ženyTelefon:775355246
Další údaje o pozici: Pracovníci v textilním průmyslu, 100-115 Kč, pro muže i ženyDalší údaje:800 23 22 23

Popis pracovní pozice:
Nabízíme volná místa v textilním průmyslu konkrétně na pozici šička/balička koberců (vhodné pro ženy) a
manipulační dělník ve výrobě/řidič VZV (vhodné pro muže)

Náplň práce: obšívání/šítí a balení koberců různých rozměrů, manipulace s koberci, pomocné práce.

Požadujeme:
dobrý zdravotní stav, spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
2směnný provoz (160hod/měsíčně), příplatky za směnnost, nástup ihned, dlouhodobá brigáda/HPP, týdenní
zálohy

Inzerent:
Ověřený uživatel Bělohlávek Tomáš | Liberec , Liberec
Telefon: 775 355 246
Email: prace@prali.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel