Výrobní asistent v Auerbachu / Vogtlandu!

Starke Jobs Aue- nabídka práce Výrobní asistent v Auerbachu / Vogtlandu!Firma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Nemecko, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Výrobní asistent v Auerbachu / Vogtlandu! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Výrobní asistent v Auerbachu / Vogtlandu! - Karlovarský krajPlat:Podle kvalifikací
Kontaktní email na pozici: Výrobní asistent v Auerbachu / Vogtlandu!Email:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Výrobní asistent v Auerbachu / Vogtlandu!Telefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Výrobní asistent v Auerbachu / Vogtlandu!Další údaje:http://cz.starke-jobs.com/agentura-prace-aue/

Popis pracovní pozice:
Hledáme svědomitého zaměstnance pro textilní firmu, která se specializuje na textilní ochrany před sluncem a
povětrnostními vlivy, dopravní textilie, stavební textilie a průmyslové textilie všeho druhu. K tomu potřebujeme
velmi dobré a spolehlivé zaměstnance, aby naši zákazníci mohli vyrábět vysoce kvalitní výrobky.

Hledáme přesně Tebe jako operátora výroby v Auerbach, Vogtland.

Vaše úkoly jako asistent výroby:
- Příprava pracovních materiálů na řezacích strojích
- Lepení / svařování plachtoviny na lepících a svářecích strojích
- Obsluha děrovacích strojů
- Práce podle specifikací výrobních výkresů

Požadujeme:
- manuální zručnost
- fyzickou kondici

Nabízíme:
- Fixní pracovní dobu při denním provozu od 7:00 do 16:00 hodin
- Trvalá pracovní smlouva
- Zisk od 9,63 eur + individuální příplatky
- Ostatní tarifní výhody, např. příplatek na dovolenou a vánoční bonus
- Dobré šance na pevné vztahy se zákazníkem
- Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
- Česky mluvící kontaktní osoba

Tato pracovní nabídka je určena pro lidi všech pohlaví.

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com