Specialista expedice zboží

Česká pracovní s.r.o.- nabídka práce Specialista expedice zbožíFirma:Česká pracovní s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Křimice, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Specialista expedice zboží - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista expedice zboží - Plzeňský krajPlat:18 000,-
Kontaktní email na pozici: Specialista expedice zbožíEmail:meclova@ceskapracovni.cz
Kontaktní telefon na pozici: Specialista expedice zbožíTelefon:732995686
Další údaje o pozici: Specialista expedice zbožíDalší údaje:Veronika Mečlová

Popis pracovní pozice:
- Místo výkonu práce: Křimice

Náplň práce:

- vybalování vrácených zásilek
- kontrola textilu a obuvi
- náprava závad
- tisk etiket a skenování kódů
- příprava pro expedici

Požadujeme:
- pečlivost a zodpovědnost
- schopnost naučit se přibližně 60 německých slov barev a oblečení
- ochotu pracovat ve stoje

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- pracovní poměr ve dvousměnném provozu (možnost výběru směn i možnost dlouhodobé brigády)
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost zkráceného úvazku
- autobusovou dopravu ze směru Stříbro, Nýřany
- příspěvek na stravování
- až 5 týdnů dovolené
- jazykové a odborné vzdělávání
- možnost kariérního růstu
- další firemní výhody a benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Mečlová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 732995686
Email: meclova@ceskapracovni.cz