Operátor skladování

Česká pracovní s.r.o.- nabídka práce Operátor skladováníFirma:Česká pracovní s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Křimice, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Operátor skladování - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor skladování - Plzeňský krajPlat:18 500,-
Kontaktní email na pozici: Operátor skladováníEmail:meclova@ceskapracovni.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor skladováníTelefon:732995686
Další údaje o pozici: Operátor skladováníDalší údaje:Veronika Mečlová

Popis pracovní pozice:
- Místo výkonu práce: Křimice

- manipulace se zbožím
- vyskladňování a naskladňování zboží
- průběžné zásobování pracovišť produkty
- třídění sortimentu
- příprava k expedici
- komunikace a spolupráce s ostatními úseky
- udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- ochotu pracovat ve stoje
- trestní bezúhonnost
- není potřeba průkaz na VZV

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- každoroční navyšování mezd
- pracovní poměr ve dvousměnném provozu
- až 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- motivační odměna
- věrnostní odměny
- po 6 měsících příspěvek na penzijní pojištění
- jazykové a odborné vzdělávání
- možnost kariérního růstu
- masáže a rehabilitace
- autobusovou dopravu ze směru Stříbro, Nýřany

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Mečlová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 732995686
Email: meclova@ceskapracovni.cz