Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Telekomunikace » Inzerát Id P6405

TELEFONNÍ OPERÁTOR -PLZEŇ

IV- NAKLADATELSTVÍ s.r.o.- nabídka práce TELEFONNÍ OPERÁTOR -PLZEŇFirma:IV- NAKLADATELSTVÍ s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: TELEFONNÍ OPERÁTOR -PLZEŇ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: TELEFONNÍ OPERÁTOR -PLZEŇ - Plzeň - městoPlat:-Nástupní plat 25.000Kč
Kontaktní email na pozici: TELEFONNÍ OPERÁTOR -PLZEŇEmail:plzen@iv-nakladatelstvi.cz
Kontaktní telefon na pozici: TELEFONNÍ OPERÁTOR -PLZEŇTelefon:373 721 657
Další údaje o pozici: TELEFONNÍ OPERÁTOR -PLZEŇDalší údaje:plzen@iv-nakladatelství.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáš zajímavou práci nebo se jen cítíš se ve svém stávajícím zaměstnání nedoceněn? Tak to je právě
čas na změnu..
Tak neváhej a přijď mezi nás!!!
Jsme společnost s letitou působností v ČR a rádi Tě přivítáme na pozici telefonního operátora
do našeho pohodového týmu call centra v Plzni.
Jsme odborné nakladatelství pro bezpečnost a prevenci a našimi partnery jsou Český červený kříž, Evropská
policejní asociace a Mezinárodní policejní asociace.

Požadujeme:
-Pevný nástupní plat
-Pohyblivou část platu - prémie
-Každý měsíc SD
-4 Týdny placené dovolené
-Pracovní dobu od pondělí do čtvrtka 8 až 16hodin a v pátek pouze od 8 do 12 hodin, volné soboty a neděle.
-Motivační soutěže a finanční odměny
-Podporu a pomoc celého týmu
- Možnost kariérního postupu a růstu
- Prostor pro seberealizaci a motivační odměny za vybudování a vedení vlastního týmu
-finanční odměnu až 20 000 za přivedení nového schopného kolegy

Nabízíme:
- Spolehlivost, obchodního ducha, komunikativnost , milý a vstřícný přístup ke klientům , samozřejmě
češtinu jako mateřský jazyk a kultivovaný hlasový projev.
Pokud jsou tvou devizou právě tyto vlastnosti a máš chuť opravdu pracovat a ovlivnit výši své mzdy jsi vítán a
těšíme se na tebe.
Svůj životopis prosím pošli emailem,na níže uvedenou adresu, nebo volej.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Hatalová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 373721657
Email: plzen@iv-nakladatelstvi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel