Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Telekomunikace » Inzerát Id P5809

Telefonista/ka

Volné pracovní místo: ChomutovMísto práce:Chomutov, Jirkov, Chomutov
Volné pracovní místo: Telefonista/ka - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Telefonista/ka - ChomutovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Telefonista/kaEmail:durisova1jana@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Telefonista/kaTelefon:+420 724 020 781
Další údaje o pozici: Telefonista/kaDalší údaje:Jana Ďurišová

Popis pracovní pozice:
Přijmeme telefonní operátory/ky pro telefonickou komunikaci s našimi klienty.

Požadujeme:
Spolehlivost, komunikativnost, znalost práce s PC. Maturita nutná.

Nabízíme:
Nabízíme úpravu pracovní doby dle Vašich časových možností. Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce; Chomutov, Jirkov.

Inzerent:
Ověřený uživatel Ďurišová | Chomutov , Chomutov
Telefon: +420 724 020 781
Email: durisova1jana@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel